300 nowych miejsc pracy w Ericsson w Krakowie i Łodzi
14.07.2017

Ponad 300 osób planuje zatrudnić firma Ericsson w polskich centrach R&D w Łodzi i Krakowie. Poszukiwani są m.in. programiści i testerzy, ale także managerowie i Product Ownerzy. Na zatrudnienie mogą liczyć zarówno absolwenci, jak i developerzy z kilkuletnim doświadczeniem w pracy w technologiach C++, JAVA i .NET.
Inżynierowie będą odpowiedzialni za rozwój produktów teleinformatycznych Ericsson wykorzystywanych na całym świecie. Lokalni specjaliści, inżynierowie i absolwenci uczelni będą mieli okazję dołączyć do zespołów pracujących głównie nad najważniejszymi produktami technologii komunikacji radiowej (2G/3G/4G/5G).

Ericsson, największy na świecie dostawca technologii i usług dla operatorów telekomunikacyjnych, oferuje społeczeństwu sieciowemu efektywne rozwiązania działające w czasie rzeczywistym, które pozwalają nam wszystkim swobodniej studiować, pracować i żyć w zrównoważonych społecznościach na całym świecie.

Ericsson działa w ponad 180 krajach i zatrudnia przeszło 110 000 pracowników. Ericsson założony w 1876 roku, ma centralę w Sztokholmie. W 2016 roku firma osiągnęła sprzedaż netto w wysokości 222,8 mld SEK. Firma Ericsson jest notowana na giełdzie NASDAQ OMX w Sztokholmie i NASDAQ w Nowym Jorku.
Osoby zainteresowane pracą w Ericsson w Polsce zapraszamy do aplikowania na jedną z ofert opublikowanych na stronie: https://jobs.ericsson.com/search/?q=&locationsearch=poland

Wróć do Aktualności
Zapraszamy do zapoznania się z raportami z badania losów zawodowych absolwentów Uniwersystetu Pedagogicznego w Krakowie
Tutaj znajdziesz informacje o ciekawych konkursach skierowanych do studentów, absolwentów lub doktorantów.
pokaż konkursy
Student 1 roku